Najlepszy w Polsce katalog zespołów weselnych

Działalność zespołu muzycznego "The Best Band" obejmuje oprawę: wesel wraz z jego profesjonalnym prowadzeniem. Wiadomym jest, że ramówka tejże imprezy jest do ustalenia z poszczególnymi klientami, ale jej standardowymi elementami są m.in.:
*przywitanie młodych przed ich rodzinnym domem
z towarzyszeniem instrumentów tj. akordeonu, gitary, instrumentów perkusyjnych itp.
*konkursy w trakcie wesela, a są to m. in. rywalizacje o najlepszy taniec (wykonanie kankana,zorby,kaczuszki)  tzw. pociąg i wiele innych,
*oczepiny,
czyli zabawa o północy, która zwraca uwagę wszystkich gości. To dzięki ciekawym zabawom specjalnie opracowanych przez nasz zespół (szczegóły) Więcej propozycji zabaw weselno-oczepinowych - na e-maila

- zapewniamy bogaty, zróżnicowany repertuar,  profesjonalnie wykonywany przez wokalistów. Jest to dawka hitów i standardów od lat 60-tych do współczesnych. Jesteśmy biegli w gatunkach m.in. pop, dance, biesiada, rock.
- działalność zespołu muzycznego "The Best Band" obejmuje także oprawę muzyczną eventów, zabaw sylwestrowych, imprez okolicznościowych tj. imieniny, urodziny, itp., imprez plenerowych, festynów oraz innego rodzaju uroczystości, włącznie z zapewnieniem odpowiedniej jakości nagłośnienia i oświetlenia.

************************************* Gwarancją świetnej zabawy jest nasza zdolność dostosowywania prowadzenia wesela do indywidualnych uczestników imprezy !
Całość uświetnia duża dawka energii i wigoru płynąca od naszego zespołu !!!
design by koco+